EDUCACIÓ SECUNDÀRIA

Educación Secundaria · Secondary education

L’educació secundària…

Equip educatiu

Tutors i tutores

Tutor 1r A
Juan José Iranzo Estrela
j.iranzo@colavem.com

Tutor 1r B
Agustín Romero García
ag.romero@colavem.com

Tutora 2n A
Raquel Jordá Bresó
r.jorda@colavem.com

Tutora 2n B
Laura Roig Alcover
l.roig@colavem.com

Tutora 3r A
Mª Jesús González García
m.gonzalez@colavem.com

Tutora 3r B
Mª Victoria Llopis Goig
v.llopis@colavem.com

Tutora 3r C
Felicidad Casted Ferrer
f.casted@colavem.com

Tutora 4t A
Mª José Magraner Brocal
m.magraner@colavem.com

Tutor 4t B
Pau Gurrea Castro
p.gurrea@colavem.com

Tutor 4t C
Javier Cobo del Prado Reverte
j.cobo@colavem.com

Departament de Ciències

Departament de Llengues

Ciències
Amparo Mora Alcacer
a.mora@colavem.com

Ciències / Tecnologia
Salvador Aguilar Hernández
s.aguilar@colavem.com

Educació Física
Carmen Serra Albert
c.serra@colavem.com

Valencià / Llatí
Vicent Cardona Gabarda
v.cardona@colavem.com

Departament d'Humanitats

Educació Plàstica i Visual
Álvaro Felici Berbel
a.felici@colavem.com

Geografia i Història
Joaquín Llorca Escolano
j.llorca@colavem.com

Música
Pilar Mendoza Sánchez
p.mendoza@colavem.com

Economia
Inés Gargallo Tatay
i.gargallo@colavem.com

Departament d'Orientació

Departament de Religió

Pedagoga / PT
Montserrat Modesto Vila
m.modesto@colavem.com

Psicòloga / Orientadora
Ana Vivó Martínez
a.vivo@colavem.com

Religió
Santiago Vidal Tormo
s.vidal@colavem.com