EDUCACIÓ PRIMÀRIA

Educación Primaria · Primary education

L’Educació Primària compren l’etapa que va des dels 6 fins als 12 anys i està distribuïda en tres cicles de dos cursos cadascun. L’equip de mestres el formen: 12 tutors, 5 especialistes i 2 professores d’Educació especial com recolzament a la integració. Es completa amb una responsable de l’àrea de psicopedagogia.

En segon i tercer de primària es completa la formació religiosa amb la possibilitat de de rebre la Catequesis que els prepara a la celebració del Sacrament de l’Eucaristia durant el mes de maig.

El horari d’esducació primària el podeu trobar a l’apartat d’horari d’accessos.

Activitats extraescolars: adaptades a les seues necessitats i que amplien l’horari de permanència al centre fins les 18,15 hores.

Equip educatiu

Tutora 1r A
Carmen Ferrando Tarrazó
c.ferrando@colavem.com

Tutora 1r B
Clara Pérez Collado
c.perez@colavem.com

Tutor 2n A
Gonzalo Bueno Fernández
g.bueno@colavem.com

Tutora 2n B
Amparo Suay Casañs
a.suay@colavem.com

Tutora 3r A
Gloria Castañares Martí
g.castanares@colavem.com

Tutor 3r B
Juan Cerverón Capilla
j.cerveron@colavem.com

Tutora 4t A
Teresa Jiménez Capella
t.jimenez@colavem.com

Tutora 4t B
Consu Bueno Arroyo
c.bueno@colavem.com

Tutor 5è A
Pablo Alís Alcañiz
p.alis@colavem.com

Tutor 5è B
Alfredo Romero Labrador
a.romero@colavem.com

Tutora 6è A
Ana Garrido Pérez
a.garrido@colavem.com

Tutor 6è B
Rafael Poveda Noguera
r.poveda@colavem.com

Especialista English
Nerea Martínez Lloria
n.martinez@colavem.com

Especialista Arts & Crafts
Mª Jesús Calabuig Pastor
m.calabuig@colavem.com

Especialista Physical Education
Andrés Greño González
a.greno@colavem.com

Especialista Music
Enrique Ayora Romero
e.ayora@colavem.com

Pedagogia Terapèutica
Maite Alfaro Ortego
m.alfaro@colavem.com

Pedagogia Terapèutica
Pilar Sánchez Ripoll
p.sanchez@colavem.com

Gabinet Psicopedagògic
Ana Belén Recatalá Ibañez
a.recatala@colavem.com

Recolzament
Mª José Soler Lozano
m.soler@colavem.com

Recolzament
Inmaculada Martínez Pérez
i.martinez@colavem.com

Recolzament
Maite Armengol Fauri
m.armengol@colavem.com